אתר הזכויות הרפואיות שלי מציע מידע וסיוע של אנשי מקצוע בתביעות למימוש זכויות רפואיות...
תוצאות מוכחות במימוש זכויות רפואיות!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
הכירו אותנו

התוצאות מדברות בעד עצמן

צוות המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי מתמחה במתן שירותים יעיל ומקצועי במימוש זכויות רפואיות וקבלת קצבאות והטבות מהביטוח הלאומי, הקלות מס הכנסה וזכויות נוספות עבור אנשים שנולדו חולים או שחלו במהלך חייהם או במסגרת עבודתם.
אנחנו מתחייבים להשגת תוצאות מקסימלית ואצלנו כל חולה יקבל את מקסימום הזכויות שמגיעות לו בגין מחלתו או תאונת העבודה.
מחקרים שנעשו בתחום מוכיחים, שאנשים שהגישו לבד בקשה לביטוח לאומי לקבלת קצבאות הצליחו בהשגת מבוקשם באחוזים נמוכים משמעותית מאנשים שפנו לעזרתם של אנשי מקצוע וזו בדיוק הסיבה שכדאי לך לפנות אלינו.
יש לנו יתרון עצום והוא ניסיון. אנחנו עובדים מול צוות מומחים בכל תחום, החל מיועצי מס ומנהלי לקוחות וכלה במומחים רפואיים בכירים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים קליניים למתן חוות דעת, שעבדו בעבר בביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב.
אנחנו מלווים את התהליך מתחילתו ועד סופו ומבטיחים שכל לקוח יקבל את כל החבילה הטובה, הכוללת והמשתלמת ביותר. אנחנו מגישים ערעורים ומערבים מומחים מטעמנו במידת הצורך.
יש לנו מערכת אנושית מצוינת עם הפרדה מלאה בין מחלקת השיווק לבין מחלקת ניהול תיקי לקוחות, מה שמאפשר עבודה יעילה ומדויקת יותר. כל לקוח מקבל מנהל תיק אישי, שזמין לו כל העת.
כל המסמכים עוברים בדיקה מקצועית על ידי המומחים שלנו, מה שמאפשר בקרה וצפי של הגעה לסכום ההחזר שמתקבל בפועל.
בנוסף, אנחנו מטפלים באופן מקיף בנושא של קבלת הכספים עבור החולה, גם לאחר שהתהליך לכאורה הסתיים והחולה קיבל את זכאותו לאחוזי נכות.
חשוב לציין שהבדיקה הראשונית שלנו היא ללא תשלום. אנחנו בוחנים מראש אם יש נקודת יציאה רלוונטית לדרך לפי מדדים של הביטוח הלאומי ורק לאחר מכן מתחילים את התהליך, זאת במטרה לעבוד בדרך היעילה ביותר, שתחסוך לך את כאב הראש ואת הבירוקרטיה.
יש לנו יועצי מס שמגיעים למס הכנסה באופן יום יומי, שתפקידם לעקוב אחר קליטתו וקידומו של כל תיק במס הכנסה. הניסיון מלמד שכמעט כל אדם זכאי להחזר מס. זה יכול לנוע בין 1000-50,000 ₪ ויותר.
אנחנו יודעים להגיד מראש מהי גובה התקרה האפשרית, בהתאם לקריטריונים ומדדים מדויקים מאוד, זאת בזכות שנים של ניסיון בעבודה מול המוסד לביטוח לאומי.
אנחנו מבטיחים שצוות המומחים המקצועי והיעיל שלנו יעניקו לך את השירות הטוב, האמין והמשתלם ביותר ומתחייבים על השגת תוצאות מקסימליות במחיר הטוב ביותר בשוק הזכויות הרפואיות.

עדכון אחרון: 26/01/2017 15:05  
קרא עוד    >
כל המומחים שלנו  >

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!