המומחים שלנו מתחייבים לטפל בך במקצועיות וברגישות כדי שתקבל את כל מה שמגיע לך...
אתר הזכויות הרפואיות שלי: כל מה שחשוב לדעת על נכויות וקצבאות!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
עזרה בנושא
נכויות וקצבאות
בדוק זכויותיך עכשיו
אני רוצה לבדוק מה מגיע לי:
* חוות הדעת תועבר אליך ללא תשלום

כל מה שרצית לדעת על נכויות וקצבאות

אנשים שנולדו עם מחלות או ליקויים כלשהם, או שחלו במהלך חייהם, זכאים לקצבאות, הטבות ופיצויים מהמדינה ובפרט מהביטוח הלאומי. אתר הזכויות הרפואיות שלי חרט על דגלו לסייע לכל אדם חולה באשר הוא לקבל את מלוא הזכויות הרפואיות והקצבאות שמגיעות לו בגין הנכות.
אנחנו עוסקים במימוש זכויות רפואיות עבור אנשים שנולדו חולים או שחלו או נפצעו במהלך עבודתם או מחוצה לה ומאמינים שלכל אדם במדינת ישראל מגיע לקבל פיצויים והקלות מהמדינה.
אנחנו נילחם וננצח את המלחמה שלך בדרך לקבל את כל המשאבים הכלכליים שמגיעים לך ושדרושים על מנת שתוכל לנהל אורח חיים מכובד.
אנשים שניסו לתבוע את הביטוח הלאומי לבד כדי שייקבעו להם אחוזי נכות וכדי לקבל קצבאות, כמעט תמיד קיבלו הרבה פחות ממה שמגיע להם ובמקרה הרע אף נדחו על הסף ללא כל הסבר ולכן פנייה למומחים בהכרח תסייע לך למקסם את אחוזי ההצלחה של התביעה.
הניסיון מלמד שבכל המקרים שבהם אנשים שסובלים מנכות כלשהי נעזרו באנשי מקצוע, הם הגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות. אנחנו מציעים גם לך לחסוך את הזמן ואת כאבי הראש בדרך להשגת מקסימום אחוזי הנכות ומקסימום הקצבאות שאתה זכאי להם.
אצלנו תקבל ליווי אישי ומקצועי, החל מפתיחת התיק ואיסוף הנתונים על הרקע הרפואי והתעסוקתי שלך ועד לסוף התהליך. אנחנו מבטיחים לטפל בך במלוא הרגישות והאכפתיות ולפעול בנחישות וביסודיות ללא פשרות, כדי שתקבל את מה שמגיע לך.
המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי הגישו אלפי תביעות וערעורים וניהלו מגעים מול המוסד לביטוח לאומי ויתר המוסדות הבירוקרטיים. אנחנו מתחייבים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב, המקיף והאמין ביותר.
אנחנו מעסיקים רק אנשי מקצוע מובילים ונמצאים בשיתוף פעולה מלא עם מומחים רפואיים בכירים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים, שעבדו בעבר בביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב.
המומחים שלנו ידעו לתת לכל אחד ואחת את חוות הדעת הרפואית המתאימה והמדויקת ביותר, כדי שייקבעו לו אחוזי הנכות הגבוהים ביותר ביחס למקרה וכדי שיקבל את כלל הקצבאות האפשריות.
הלקוחות שלנו הם קודם כל ולפני הכל בני אדם וגם לאחר שהתהליך יסתיים נהיה איתך בקשר, כדי לוודא שאתה מקבל מקסימום אחוזי נכות וקצבאות שמגיעות לך בגין המחלה או הפגיעה.
מה שמוביל אותנו הוא להיות שם בשבילך לאורך כל הדרך וגם בסיומה ולהשיג עבורך את הזכויות הרפואיות שיסייעו לך להתקיים בכבוד ולנהל חיים קלים, טובים ומאושרים יותר.

עדכון אחרון: 25/01/2017 17:34  
הרחב טקסט    >
כל המומחים שלנו  >
כתבות אחרונות

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!