אנחנו כאן כדי ללוות אותך בדרך לקבל החזר או פטור ממס הכנסה ומתחייבים שתקבל את כל מה שמגיע לך...
למס הכנסה פונים רק בליווי המומחים למימוש זכויות רפואיות!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
זכויותך מול
מס הכנסה
בדוק זכויותיך עכשיו
אני רוצה לבדוק מה מגיע לי:
* חוות הדעת תועבר אליך ללא תשלום

החזרים ופטור ממס הכנסה

אנשים שנולדו עם מחלות או ליקויים כלשהם, או שחלו במהלך חייהם ושנקבעו להם אחוזי נכות בשיעור מסוים מהביטוח הלאומי, זכאים לפטור מס מלא או חלקי ממס הכנסה.
אתר הזכויות הרפואיות שלי חרט על דגלו לסייע לכל אדם באשר הוא לקבל את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות לו ובפרט כשמדובר על פטור או החזרי מס.
אנשים שניסו להגיש דוח בקשה לפטור או החזר מס לבד כדי לקבל את מה שהם זכאים לו, כמעט תמיד קיבלו הרבה פחות ממה שמגיע להם ובמקרה הרע אף נדחו על הסף ללא כל הסבר.
זו בדיוק הסיבה שפנייה למומחים בהכרח תסייע לך למקסם את אחוזי ההצלחה בתהליך מול מס הכנסה.
אנחנו כאן כדי להילחם ולנצח את המלחמה שלך מול מס הכנסה ויתר המוסדות הבירוקרטיים, בדרך לקבל פטור או החזר ממס ומשאבים כלכליים נוספים שמגיעים לך ושדרושים על מנת שתוכל לנהל אורח חיים מכובד.
אנשים שנקבעו להם אחוזי נכות בשיעור של 100% זכאים לפטור מלא ומתחת לזה הם זכאים לפטור חלקי, בהתאם לאחוזי הנכות ולרקע של החולה ובכל מקרה לגופו. חשוב שתדע, שגם אם נקבעו לך אחוזי נכות לתקופה מוגבלת בדיעבד, אתה זכאי לקבל החזרי מס רטרואקטיביים ממס הכנסה.
הניסיון מלמד שבכל המקרים שבהם אנשים נעזרו באנשי מקצוע בפנייה למס הכנסה, הם הגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות. אנחנו מציעים גם לך לחסוך את הזמן ואת כאבי הראש בדרך להשגת מקסימום זכויותיך הרפואיות, כדי שתקבל את הקלות המס שמגיעות לך.
אצלנו תקבל ליווי אישי ומקצועי, החל מפתיחת התיק ואיסוף הנתונים על הרקע הרפואי והתעסוקתי שלך ועד לסוף התהליך וקבלת הפטור, ההקלות או החזרים ממס הכנסה. אנחנו מבטיחים לטפל בך במלוא הרגישות והאכפתיות ולפעול בנחישות וביסודיות ללא פשרות, כדי שתקבל את מה שמגיע לך.
המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי הגישו אלפי תביעות וערעורים וניהלו מגעים מול מס הכנסה ויתר המוסדות הבירוקרטיים. אנחנו מתחייבים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב, המקיף והאמין ביותר.
אנחנו מעסיקים רק אנשי מקצוע מובילים ונמצאים בשיתוף פעולה מלא עם מומחים, שעבדו בעבר במס הכנסה ומכירים את המערכת מקרוב, מה שאומר שנדע איך למלא את הטפסים הרלוונטיים בצורה הטובה ביותר ולהגיש את כל המסמכים שיסייעו בקביעת זכאותך להטבות מס.
הלקוחות שלנו הם קודם כל ולפני הכל בני אדם וגם לאחר שהתהליך יסתיים נהיה איתך בקשר, כדי לוודא שאתה מקבל את מלוא הזכויות שנקבעו לך ממס הכנסה בגין אחוזי הנכות, גם אם זה רטרואקטיבי.
מה שמוביל אותנו הוא להיות שם בשבילך לאורך כל הדרך וגם בסיומה ולהשיג עבורך את הזכויות הרפואיות ואת הטבות המס שנקבעו לך ושיסייעו לך להתקיים בכבוד ולנהל חיים קלים, טובים ומאושרים יותר.

עדכון אחרון: 25/01/2017 18:15  
הרחב טקסט    >
כל המומחים שלנו  >
כתבות אחרונות

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!