אתר הזכויות הרפואיות שלי מציע מידע וסיוע של אנשי מקצוע במימוש זכויות לאנשים שנולדו חולים או שחלו...
כל מה שרצית לדעת על אתר הזכויות הרפואיות שלי!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
הכירו אותנו

מי אנחנו?

אתר הזכויות הרפואיות שלי מנוהל על ידי פסגה החזרי מס ומימוש זכויות רפואיות והוקם במטרה לעזור לאנשים שנולדו עם מחלות או ליקויים או שחלו או נפצעו במהלך חייהם, להשיג את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להם בגין המחלה או התאונה.
20 שנים של ניסיון עשיר במימוש זכויות רפואיות, הקנו לנו את הידע והכלים הנדרשים על מנת לסייע לכל חולה לקבל את מקסימום הפיצויים וההטבות, במינימום כסף ובמינימום מאמץ.
אנחנו עוסקים במימוש זכויות רפואיות מול הביטוח הלאומי, בתביעות לקבלת קצבאות, פיצויים והחזרי מס ומאמינים שכל אדם במדינת ישראל שנולד עם ליקוי או מחלה כלשהי, או שחלה או נפצע במהלך חייו, מוכרח לקבל פיצויים מהמדינה.
הניסיון מלמד שאם תנסה לעבור לבד את תהליך הבקשה להגשת קצבאות מביטוח לאומי, ברוב המקרים הבירוקרטיה בדרך תקשה ואף תמנע ממך להשיג את המטרה שלשמה פנית לביטוח הלאומי.
היעדר ידע מתאים וניסיון, עלולים להוביל לכך שתקבל פחות ממה שמגיע לך, אם בכלל ולכן פנייה למומחים בהכרח תסייע לך למקסם את אחוזי ההצלחה של התביעה. בכל המקרים שבהם אנשים נעזרו באנשי מקצוע, הם הגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות.
אצלנו תקבל ליווי אישי ומקצועי, החל מפתיחת התיק ואיסוף הנתונים לתביעה ועד לסוף התהליך. אנחנו מבטיחים לטפל בך במלוא הרגישות והאכפתיות ולפעול בנחישות וביסודיות כדי שתקבל את מה שמגיע לך.
המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי הגישו אלפי תביעות וערעורים וניהלו מגעים מול המוסד לביטוח לאומי ויתר המוסדות הבירוקרטיים. אנחנו מתחייבים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב, המקיף והאמין ביותר.
אנחנו מעסיקים רק אנשי מקצוע מובילים ונמצאים בשיתוף פעולה מלא עם מומחים רפואיים בכירים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים, שעבדו בעבר בביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב. המומחים שלנו ידעו לתת לכל אחד ואחת את חוות הדעת המתאימה והמדויקת ביותר.
נילחם וננצח את המלחמה שלך מול המוסדות הבירוקרטיים וגם לאחר שהתהליך יסתיים נהיה איתך בקשר, כדי לוודא שאתה מקבל את מלוא הפיצויים שנקבעו לך, כי מגיע לך לקבל פיצויים מהמדינה בזכות ולא בחסד.
הלקוחות שלנו הם קודם כל ולפני הכל בני אדם והאג'נדה שמובילה אותנו היא להיות שם בשבילך עד הסוף ולהשיג עבורך את הזכויות שיסייעו לך להתקיים בכבוד ולנהל חיים טובים, נוחים ומאושרים יותר!

עדכון אחרון: 26/01/2017 14:50  
קרא עוד    >
כל המומחים שלנו  >

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!