אנחנו מתחייבים לטפל בך במלוא האחריות והרגישות כדי שתקבל את מקסימום הזכויות שמגיעות לך...
אתר הזכויות הרפואיות שלי: מומחיות וניסיון במימוש זכויות!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
הכירו אותנו

מומחיות וניסיון במימוש זכויות

צוות המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי זוקף לזכותו ניסיון עשיר של מעל 20 שנים במימוש זכויות רפואיות והשגת קצבאות והטבות מהמוסד לביטוח לאומי ויתר המוסדות הבירוקרטיים, עבור אנשים שחלו.
רכשנו לאורך השנים ידע וניסיון שהפכו אותנו למומחים בתחומנו ויש לנו את היכולת להשיג לכל חולה את מקסימום הזכאויות שמגיעות לו בגין המחלה או התאונה.
מחקרים שנעשו בתחום מוכיחים, שאנשים שהגישו לבד תביעה לביטוח לאומי, הצליחו בהשגת מבוקשם באחוזים נמוכים משמעותית, אם בכלל, מאנשים שפנו לעזרתם של אנשי מקצוע וזו בדיוק הסיבה שכדאי לך לפנות אלינו.
אנחנו עובדים עם טובי המומחים ומצליחים להשיג תוצאות בפועל עבור כל מי שפונה אלינו. אנשי המקצוע שלנו הם בעלי ניסיון רב ומומחיות ייחודית בתחום. הם יודעים איך להשיג לכל לקוח בדיוק מה שהוא צריך ולא שקל אחד פחות.
יש לנו יתרון עצום והוא העובדה שאנחנו עובדים רק מול אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר. אנחנו עובדים מול צוות מומחים רחב, החל מיועצי מס ומנהלי לקוחות וכלה במומחים רפואיים בכירים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים קליניים למתן חוות דעת, שעבדו בעבר בביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב.
אנחנו מלווים את התהליך מתחילתו ועד סופו ומבטיחים לכל לקוח לקבל את החבילה הטובה והמשתלמת ביותר. אנחנו מגישים ערעורים ומערבים מומחים מטעמנו במידת הצורך, הכל כדי שתקבל את מה שמגיע לך.
בנוסף, אנחנו מטפלים באופן מקיף בנושא של קבלת הכספים עבור החולה, גם לאחר שהתהליך לכאורה הסתיים והחולה קיבל את זכאותו לאחוזי נכות, קצבאות או הטבות אחרות.
יש לנו מערכת אנושית מצוינת עם הפרדה מלאה בין מי מחלקת השיווק לבין מחלקת ניהול תיקי לקוחות, מה שמאפשר עבודה יעילה ומדויקת יותר. כל לקוח מלווה על ידי מנהל תיק אישי, שזמין לו כל בכל רגע נתון לכל שאלה או צורך.
כל המסמכים עוברים בדיקה מקצועית על ידי המומחים שלנו, מה שמאפשר בקרה וצפי של הגעה לסכום ההחזר שמתקבל בפועל.
חשוב לציין שהבדיקה הראשונית שלנו היא ללא תשלום. אנחנו בוחנים מראש אם יש נקודת יציאה רלוונטית לדרך לפי מדדים של הביטוח הלאומי ורק לאחר מכן מתחילים את התהליך.
יש לנו יועצי מס שמגיעים למס הכנסה באופן יום יומי, שתפקידם לעקוב אחר קליטתו וקידומו של כל תיק במס הכנסה. הניסיון מלמד שכמעט כל אדם זכאי להחזר מס. זה יכול לנוע בין 1000-50,000 ₪ ויותר ויכול מאוד להיות שגם לך מגיע כסף מהמדינה.
אנחנו יודעים להגיד מראש מהי גובה התקרה האפשרית, בהתאם לקריטריונים ומדדים מדויקים מאוד, זאת בזכות שנים של ניסיון בעבודה מול המוסד לביטוח לאומי ויתר המוסדות הבירוקרטיים.
אנחנו מבטיחים שהמומחיות והניסיון של צוות המומחים שלנו הם מה שיוביל אותך להצלחה מקסימלית במימוש זכויותיך ומתחייבים לתת לך את השירות הטוב, האמין והמשתלם ביותר.

עדכון אחרון: 26/01/2017 16:25  
קרא עוד    >
כל המומחים שלנו  >

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!