צוות המומחים שלנו יסייע לך להשיג לילדך את מלוא הזכויות שמגיעות לו בגין לקויות למידה...
אתר הזכויות הרפואיות שלי: מימוש זכויות ללקויי למידה!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
זכויות ילדים
ליקויי למידה
בדוק זכויותיך עכשיו
אני רוצה לבדוק מה מגיע לי:
* חוות הדעת תועבר אליך ללא תשלום

מימוש זכויות ללקויי למידה

ילדים שנולדו עם לקויות או מחלות כלשהן אשר פוגעות בתפקודם כתלמידים בבית הספר, צריכים לקבל הכרה מהמדינה כלקויי למידה. הורים לילדים בעלי לקויות למידה זכאים על פי חוק להטבות ממס הכנסה וכן להשתתפות כספית גבוהה באבחונים וטיפולים נוספים לילדיהם.
אתר הזכויות הרפואיות שלי חרט על דגלו לסייע לכל ילד לקויי למידה, לקבל את מלוא הזכויות שיעזרו לו להשתלב בחברה.
אנו עוסקים במימוש זכויות רפואיות עבור ילדים עם לקויות למידה ויודעים לומר בוודאות שלכל הורה לילד עם לקות למידה במדינת ישראל מגיע לקבל פיצויים והקלות מהמדינה.
אנשים שניסו לתבוע את המוסדות הבירוקרטיים לבד כדי לקבל את מה שמגיע לילד שלהם, כמעט תמיד קיבלו הרבה פחות, אם בכלל ולכן פנייה למומחים בהכרח תסייע לך למקסם את אחוזי ההצלחה בקבלת הפיצויים וההטבות לילדך.
הניסיון מלמד שבכל המקרים שבהם הורים לילדים שסובלים מלקות למידה נעזרו באנשי מקצוע, הם הגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות. אנחנו מציעים גם לך לחסוך את הזמן ואת כאבי הראש בדרך להשגת מקסימום זכויותיו הרפואיות של ילדך.
אנחנו נילחם וננצח את המלחמה שלך מול כלל המוסדות הבירוקרטיים בדרך לקבלת המשאבים הכלכליים שמגיעים לך כהורה ושדרושים על מנת שתוכל לכלכל את ילדך בכבוד ולהעניק לו את הטיפול והתמיכה הראויים. הכל במטרה שילדך יוכל לנהל אורח חיים תקין ונורמלי במידת האפשר.
אצלנו תקבל ליווי אישי ומקצועי, החל מפתיחת התיק ואיסוף הנתונים על הרקע הרפואי של ילדך ועד לסוף התהליך. אנחנו מבטיחים לטפל בך וביקרים לך במלוא המקצועיות, הרגישות והאכפתיות ולפעול בנחישות וביסודיות ללא פשרות, כדי שתקבל את מה שמגיע לך.
המומחים באתר הזכויות הרפואיות שלי ליווי ילדים בעלי לקויות למידה באבחונים, הגישו אלפי תביעות וערעורים וניהלו מגעים מול מס הכנסה, המוסד לביטוח לאומי ויתר המוסדות הבירוקרטיים. אנחנו מתחייבים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב, המקיף והאמין ביותר וגם לך.
אנחנו מעסיקים רק אנשי מקצוע מובילים שעבדו בעבר במס הכנסה ונמצאים בשיתוף פעולה מלא עם מומחים רפואיים בכירים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים לילדים, שעבדו בביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב.
הלקוחות שלנו הם קודם כל ולפני הכל בני אדם וכשמדובר בילדים אנחנו נוהגים ברגישות כפולה. גם לאחר שהתהליך יסתיים נהיה איתך בקשר, כדי לוודא שאתה מקבל את מלוא הפיצויים, ההקלות וההטבות שנקבעו לך ולילדך.
מה שמוביל אותנו הוא להיות שם בשבילך לאורך כל הדרך ולהשיג עבור ילדך את הזכויות הרפואיות שיסייעו לו להשתלב בחברה ולהצליח בלימודים ובכלל.

עדכון אחרון: 30/01/2017 16:27  
הרחב טקסט    >
כל המומחים שלנו  >
כתבות אחרונות

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!