אתר הזכויות הרפואיות שלי מציע מידע וסיוע של אנשי מקצוע לסובלים מדלקת בבורסה...
לדעת הכל על דלקת בבורסה!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
זכויות בשל
מחלות וליקויים
בדוק זכויותיך עכשיו
אני רוצה לבדוק מה מגיע לי:
* חוות הדעת תועבר אליך ללא תשלום

מימוש זכויות בגין דלקת בבורסה

סובל מדלקת בבורסה? חשוב שתדע שמגיעות לך מגוון זכויות רפואיות בגין המחלה ובמיוחד אם זו פגעה באופן ישיר בתפקודך היומיומי ובכושר פרנסתך.
על מנת לממש את זכויותיך הרפואיות עליך להגיש אישורים רפואיים, אישורים ממקום העבודה ומגוון טפסים נוספים. כדי להצליח למקסם את הפיצויים שתקבל, חשוב לדעת איך למלא את כל המסמכים בצורה מדויקת ונכונה. את המסמכים יש להגיש במועד המדויק לגורמים המתאימים. התמודדות מול רשויות המדינה אינה תמיד קלה ואורכת זמן רב.
רוצה לדעת אילו זכויות רפואיות מגיעות לך ומה צריך לעשות כדי לממש אותן?

כל מה שמגיע לך!

דלקת בבורסה - מה זה אומר?
דלקת הבורסה, בורסיטיס, הינה דלקת המתאפיינת בכאבים ברקמת הבורסה, הנמצאת באזורים שונים בגוף. הבורסה הינה שק תת עורי קטן מלא בנוזלי סיכה, אשר חוצץ בין המפרקים והגידים לבין העצמות, במטרה להקטין את החיכוך ביניהם. בגוף האדם ישנן כ-160 בורסות הנמצאות בכל מקום בו עלול להיווצר חיכוך- בכתף, במרפק, בקרסול, בברך ובירך.
בשל הסמיכות בין הבורסה לעור, כל פציעה בעור עלולה לגרום לזיהום של הבורסה ולהתפתחות בורסיטיס. הדלקת גורמת לכאב, לאודם, לנפיחות במפרק שנפגע ולעתים אף מובילה לאובדן מוחלט של יכולת התנועה של המפרק.
דלקת הבורסה עלולה להתפתח בעיקר בשל פציעה או תנועות החוזרות על עצמן ושוחקות את העור. אנשים שכורעים על ברכיהם לעיתים קרובות, כמו עובדי גינון או מתקיני רצפות ושטיחים, נמצאים בסיכון מוגבר לבורסיטיס בברכיים. בנוסף, עלול להתפתח בורסיטיס גם עקב מחלות זיהומיות, מחלות ראומטיות, תהליכי ניוון שנגרמים עם הגיל ועוד.
לרוב ניתן לאבחן דלקת בבורסה על פי ההיסטוריה הרפואית והמצב הפיזי של המטופל ובעת הצורך גם על ידי בדיקות דימות, כגון רנטגן, אולטרסאונד וכן בדיקות דם ודגימת נוזל מתוך המפרק הדלקתי.
הטיפול הראשוני בדלקת הבורסה יכול להיות פשוט מאוד - מתן מנוחה למפרק המודלק, תוך היעזרות בקרח או בחום לצורך שיכוך הכאב ומניעת נפיחות. במידת הצורך ניתן לקבע את המפרק ולמנוע את התנועה הבעייתית. בנוסף, ניתן לקבל טיפול תרופתי לטובת שיכוך הכאב והדלקת. כאשר המפרק אינו כואב עוד, ניתן להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזק את השרירים סביבו ולמנוע התפתחות דלקת בורסה בעתיד. במידה וטיפולים אלו אינם יעילים והדלקת חוזרת, ניתן לשקול אופציה ניתוחית, אשר סוגה ייקבע בהתאם למיקום הדלקת.
הקצבאות שאתה זכאי להן מהמוסד לביטוח לאומי:
בורסיטיס הינה מחלה אשר מוגדרת כמחלת מקצוע בתקנות הביטוח הלאומי. לפיכך, במידה והדלקת נגרמה עקב העיסוק במקצועו של החולה בה, ניתן לנסות לקבל בגינה גמלת נפגעי עבודה.
לשם קבלת גמלה זו, על החולה בדלקת הבורסה להוכיח כי הדלקת נגרמה באופן ישיר כתוצאה מעיסוק במקצועו, כיוון שזו התגלתה אצלו לראשונה במהלך תקופת עבודתו, כפי שעולה מהרשומה הרפואית שלו וכי החולה כבר עבר מספר טיפולים בגינה. כמו כן, על החולה להגיש את הבקשה לקבלת הגמלה תוך שנה מתיעודה הראשוני של המחלה, בצירוף חוות דעת רפואית.
חולה בורסיטיס אשר הוכר כנפגע עבודה על ידי הביטוח הלאומי, שזכאי לגמלת נפגעי עבודה ונותרה לו נכות עקב הפגיעה, יכול גם לקבל גמלת נכות מעבודה, באמצעות קצבה חודשית או מענק. לשם כך עליו להופיע בפני וועדה רפואית של הביטוח הלאומי, שתקבע את דרגת נכותו.
בנוסף, מי שהוכר כנפגע עבודה כאמור, יהיה זכאי גם לקבלת טיפול רפואי חינם למשך כל זמן שיידרש לו טיפול כתוצאה מהפגיעה. לשם קבלת הטיפול, על החולה, במידה והינו עובד שכיר, לפנות לקופת חולים עם טופס הפניה מהמעסיק לקבלת טיפול רפואי, המכונה טופס ב.ל. 250. חולה שהינו עובד עצמאי, יקבל טופס בקשה לטיפול רפואי בקופת החולים, המכונה טופס ב.ל. 283. סוג הטיפול הרפואי והיקפו ייקבעו על ידי הרופא המטפל במבוטח מטעם קופת חולים.
חולה בורסיטיס שאינו מסוגל להמשיך לעבוד בעבודתו ובמקצועו הקודמים, המוכר כבעל 20% נכות רפואית לפחות, אשר זקוק להכשרה מקצועית כדי לחזור לעבודתו או לעבוד בעבודה שמתאימה לכישוריו לאחר שנפגע או חלה, יהיה זכאי גם לשיקום מקצועי על חשבון ביטוח לאומי. השיקום המקצועי כולל אבחון מקצועי, מימון מלא של לימודים, מימון מלא של נסיעות וחומרי לימוד ותשלום דמי כלכלה לתקופת הלימודים.
קרא ותדע: אחוזי נכות בגין מחלת מקצוע.

להשיג את מה שמגיע לך ומהר!

לצורך קבלת הפיצויים יש למלא טפסי בקשה ולהגישם לגורמים המתאימים. לטפסים אלו יש לצרף מסמכים רפואיים ובמידת הצורך גם אישורי עבודה ושכר ממקום העבודה וכל מסמך נוסף שיש בו כדי להוכיח את הזכאות להכרה וקבלה של הזכויות אשר מגיעות לך בגין מחלתך.
חשוב שתדע שמילוי מקיף ומדויק של הטפסים והגשתם במועד הקבוע על פי החוק הם תנאי הכרחי לקבלת הפיצויים. אנשים שניסו לקבל את המגיע להם לבדם, השקיעו לא מעט אנרגיה, זמן וכסף כאשר לא פעם, הפניה נדחתה על הסף או נותרה ללא מענה במשך זמן רב.
רוצה לחסוך את הביורוקרטיה ואת כאב הראש? תן למומחים שלנו לטפל עבורך בכל התהליך מתחילתו ועד סופו. אנו מתחייבים להעניק לך שירות מקצועי ואמין, שיעזור לך לקבל את מלוא הזכויות שמגיעות לך במהירות וביעילות.

עדכון אחרון: 09/10/2017 18:01  
כל המומחים שלנו  >

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!