אנחנו באתר הזכויות הרפואיות שלי מכירים את המוסד לביטוח לאומי מקרוב ומתחייבים להשיג עבורך את כל מה שמגיע לך...
פונים לביטוח לאומי רק עם המומחים למימוש זכויות רפואיות!
לוגו אתר הזכויות הרפואיות שלי
הזכויות שלך מול
הביטוח הלאומי
בדוק זכויותיך עכשיו
אני רוצה לבדוק מה מגיע לי:
* חוות הדעת תועבר אליך ללא תשלום

מימוש זכויות מול הביטוח הלאומי

אנשים שנולדו עם מחלות או ליקויים כלשהם, או שנפגעו במהלך עבודתם זכאים לפיצויים, קצבאות והטבות מהביטוח הלאומי. אתר הזכויות הרפואיות שלי חרט על דגלו לסייע לכל אדם באשר הוא לקבל את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות לו.
רבים חוששים לפנות למוסד לביטוח לאומי, מהסיבה המצערת, שההתנהלות מול הביטוח הלאומי עלולה להיות מתישה והיא כרוכה בבירוקרטיה והרבה כאבי ראש. אנחנו כאן כדי לעזור לך להשיג את מה שמגיע לך ולקבל את מקסימום הפיצויים מהביטוח הלאומי, באופן המהיר והיעיל ביותר.
הניסיון מלמד שאנשים שהגישו תביעות לביטוח הלאומי נתקלו פעמים רבות בסירובים ונדחו על הסף וזו בדיוק הסיבה שכדאי להיעזר באנשי מקצוע.
סייענו לאלפי אנשים בתביעות מול הביטוח הלאומי והמומחים שלנו מבטיחים למקסם את אחוזי ההצלחה גם בתביעה שלך, הכל במטרה שתקבל את המשאבים הכלכליים שיאפשרו לך לחיות בנוחות ובכבוד.
אנחנו מעסיקים רק מומחים רפואיים בכירים, פסיכולוגים קליניים ופסיכיאטריים, שעבדו בעבר עם המוסד לביטוח לאומי ומכירים את המערכת מקרוב. חוות דעת מקצועיות של מומחים שכבר התנסו בוועדות של הביטוח הלאומי, תגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של התביעה שלך.
צוות היועצים, המנהלים והרופאים באתר מימוש הזכויות הרפואיות מבטיחים לטפל בכל לקוח במלוא המקצועיות, הרגישות והסבלנות ולהוות אוזן קשבת ותומכת החל משלב איסוף הנתונים לתביעה ועד לרגע המיוחל של השגת הזכויות מהביטוח הלאומי - בלי בירוקרטיה ובלי בזבוז זמן.
המומחים שלנו טיפלו באלפי תביעות, ניהלו מגעים מול מוסדות בירוקרטיים והצליחו בהשגה ומימוש של הזכויות עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. אנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך ונישאר בקשר גם בתום התביעה, על מנת לוודא שאתה מקבל מהביטוח הלאומי את כל מה שמגיע לך.
אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו בהקדם, כדי שנוכל להעניק גם לך את השירות המסור ביותר ומתחייבים להילחם ולנצח את המלחמה שלך מול המוסד לביטוח הלאומי, במטרה שתממש את כל הזכויות הרפואיות שלך.

עדכון אחרון: 25/01/2017 18:12  
הרחב טקסט    >
כל המומחים שלנו  >
כתבות אחרונות

לקוחות כותבים וממליצים

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי עשרות מיליוני שקלים.

לאורך השנים ליווינו וייצגנו אלפי משפחות בתביעות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה והשגנו עבורן את מלוא הזכויות הרפואיות שמגיעות להן על פי חוק מהמדינה, בשווי של עשרות מיליוני שקלים. אתם מוזמנים להתרשם ממכתבי התודה של לקוחותינו ומסיפורי ההצלחה.

אותם אנשים הגיעו אלינו אחרי מסעות ביורוקרטיים מפרכים וכל מה שהם רצו היה פתרון מהיר ויעיל למצב שלהם. הצוות שלנו טיפל בהם במקצועיות והצלחנו להשיג את מה שמגיע להם, בלי בלבולי מוח וכאבי ראש נוספים.

אנו רואים בלקוחותינו קודם כל בני אדם וזה מה שמוביל אותנו להילחם ולנצח את המלחמות שלכם, כדי שכל אחד יקבל את המשאבים שיאפשרו לו לנהל חיים מכובדים ופשוטים. לקוחותינו המרוצים שלחו לנו מכתבי תודה ואתם מוזמנים להתרשם מאוסף סיפורי ההצלחה המרגשים.

המלצה מספר 2
13במרץ,
2016
יחיאל אברהם ממליץ
המלצה מספר 2
פניתי לבדיקה בנוגע לבני הסובל מבעיות התפתחות וזכיתי לשירות מעולה, שהוביל למימוש הזכויות שלנו תוך כמה חודשים.
המלצה מספר 1
03בינואר,
2017
אבנר מורנו ממליץ
המלצה מספר 1
בזכות המומחים שלכם הצלחתי להתמודד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי ולקבל את הקצבאות המגיעות לי רטרואקטיבית!
המלצה מספר 3
18באוגוסט,
2016
רחלי טויטו ממליצה
המלצה מספר 3
בעלי הצליח לקבל החזר ממס הכנסה בגובה של יותר מ-112,000 ₪ בזכות השירות המסור של נציגי החברה ועל כך תודותינו!

מיטב המומחים למימוש זכויות רפואיות לרשותך!

תאם פגישה אישית לקבלת חוות דעת חינם:

בוא/י נפגש >> * פרטיותך חשובה לנו!